שירותי ליווי
התפקיד שלנו ברור לנו וללקוחותינו: לספק להם שירותי ליווי בתל אביב ברמה ובאיכות אשר המושג יוקרה טבוע בחותמם. לכל הגברים המחפשים נערות ליווי תמונות אמיתיות שלהן מאפשרות לגברים לבחור את המשובחות שבין המצוינות… את הדובדבניות שבקצפת. יש לנו מענה לכל ביקוש. שירותי ליווי ללקוחות VIP מחייבים אותנו להשקיע בשירות את כל המשאבים והניסיון שלנו, להביא לידי ביטוי את האמינות ואת המצוינות שלנו. האתגר לעמוד בדרישות ובציפיות הוא יום יומי וליל לילי…

כאשר לנגד עיני הגברים המחפשים את שירותיהן של נערות ליווי תמונות אמיתיות שלהן, רבים מהם, לקוחות קיימים או פוטנציאליים מעלים הילוך בפנטזיות שלהם על אודות יום ו/או לילה של תענוגות בחברתן בכלל ובחיקן של בחורות איכותיות ויוקרתיות, מהן הדוברות שפות שונות, המודעות היטב לציפיות מהן ועושות כל שביכולתן על מנת לממשן.

למחפשים שירותי ליווי תמונות אמיתיות יקלו עליכם למצוא את מבוקשכם
גברים רבים, ובהם כאלה שבחיים לא הייתם מאמינים כי גם הם נמנים עם לקוחותינו (יפה שתיקה לחכמים, לזהירים ולמשביעים את עצמם ואותנו לשמור על חיסיון מלא ומוחלט של כל פרט שעלול, חלילה, לזהותם) נהנים מהם בקביעות, כל אחד בתדירות שונה.

הסכמה על מיקום ועל מועד היא כל מה שאתם זקוקים לו כדי לבלות וליהנות משירותה של בחורה שתהפוך את הזמן במחיצתה לחוויה בלתי נשכחת. מי מכם שמתביישים לבקש לא צריכים לחשוש: הבחורות יודעות מה אתם רוצים. מה מהנה ומענג אתכם. מה עושה לכם טוב. קל וחומר כאשר "גבולות הגזרה" של השירות כוללים, בין השאר, יציאה לאירוע ציבורי, לבית קפה, מסעדה, או למסיבה פרטית במחיצת בת לוויה.

עבור גברים מכל חלקי הארץ ומחוץ לה, שיאה של חוויית ביקור בעיר הגדולה הוא בילוי עם מבחר נערות ליווי. כמשרד מוביל אנחנו בודקים את עצמנו בקביעות על מנת לתת את המענה הטוב ביותר ללקוחות, שיש בהם מי שבוחרים אותנו הן בשל איכותן ויוקרתן של הבחורות והן בשל האמינות של המשרד בכלל. שביעות רצון וקבלת תמורה מלאה על כספם הם תנאי יסוד הכרחיים של חזרתם של לקוחותינו אלינו פעם אחר פעם.